רפואה סינית ומשלימה צמחי מרפא סיניים
צמחי מרפא סיניים

 

צמחי מרפא סיניים משמשים את הרופאים בסין אלפי שנים. יעילותם בטיפול בהמון מחלות ובעיות בריאות ידועה והוכחה גם במחקרים מערביים. שימוש בהם בטוח וכמעט ואין תופעות לוואי בניגוד לתרופות המערביות. צמחי מרפא סיניים הנמכרים בארץ הם באיכות גבוהה וגם נמכרים במקומות מסודרים ובאישור משרד הבריאות. במידת הצורך ניתן לשלב צמחים סיניים עם תרופות מערביות, לאחר ייעוץ עם המטפל.

 

נטילת הצמחים יכולה להיות בטינקטורה (מיצוי באלכוהול), באבקה (צמחים טחונים) או RAW (לאחר חליטה או בישול). מטפל יכול להמליץ על פורמולת פאטנט או להרכיב פורמולה מותאמת אישית לבעיות המטופל. נטילת הפורמולה תתרום להמשכיות הטיפול ותעצים את השפעת הדיקור. צמחי מרפא סיניים הם כלי חזק ויעיל בידי המטפל ודורשים ממנו להשקיע ולדייק באבחנת הבעיה.

 

השימוש בצמחים סיניים מתבסס על השפעתם האנרגטית על גוף ונפש האדם. בימי קדם לא ידעו כלום על הרכבם הכימי של הצמחים אבל ידעו היטב להתבונן על השפעתם. תהליכי התבוננות וגם ניסוי וטעייה הם בני אלפי שנים - לסינים היה המון זמן לזהות ולהבין את השפעותיהם של הצמחים על גוף האדם.

 

צמחים נבדלים זה מזה לפי טעם, טמפרטורה, כיוון תנועה. לעתים קרובות עוברים הצמחים עיבוד מיוחד כדי להבליט את תכונותיהם הספציפיות. כמעט ולא משתמשים בצמחים בודדים, לרוב בהרכבים - פורמולות.

 

 

צור קשר

 • השאירו פרטיכם ונחזור אליכם!
 • שם מלא(*)
  Please type your full name.
 • אי מייל(*)
  Invalid email address.
 • טלפון
  Invalid Input
 • הערות
  Invalid Input