סוגי דיקור שונים דיקור לאנטי אייג'ינג
דיקור לאנטי אייג'ינג

 

הגישה ברפואה הסינית לטיפולי אנטיאייג'ינג מתיחסת למכלול בעיות הבריאות, איכות חיים, מצב אנרגטי, נפשי ופיזי בשילוב עם המראה החיצוני. במילים אחרות, הגישה האלטרנטיבית שואפת שתראה במיטבך מתוך בריאות שלמה. השכבה החיצונית, המעטפת כולה  והפנים בפרט משקפים במדויק  את המצב הפנימי על כל היבטיו כך שבאופן טבעי כשמטפלים ביעול ו"נירמול" תפקוד האיברים הפנימיים, בשיפור המצב הנפשי, מצב העור משתפר פלאים.

 

בנוסף לטיפול הדיקור בנקודות הגוף, המוכרות לכלל המטפלים, קיימות טכניקות בנות יותר מ- 1000 שנים, הכוללות כוסות רוח, גואה שה, דרמה רולר, מוקסות ועוד שמסייעות לחידוש והצערת עור הפנים. יש גם טכניקות דיקור פנים המיועדות
להעלמת קמטים וכתמים, הרמת עפעפיים וסנתר, טיפול בכהות מתחת לעיניים, שקיות מתחת לעיניים, נשירת שיער מוגברת, ועוד.

 

כתוצאה העור נראה מתוח יותר ומורם, הפנים פשוט זוהרות. והסיבה לכך היא שמשתפרת זרימת הדם והאנרגיה לפנים  וגם לכל האיברים הפנימיים. הטיפול לאנטיאייג'ינג מעודד התחדשות של תאי העור, ניקוז רעלים, משפר משמעותית את גמישותם של שרירי הפנים, חיזוקם ומתיחותם. הדיקור מאט אתתהליך ההזדקנות תוך ניצול אופטימלי של פוטנציאל  הטבעי של העור לחדש ולשמר את עצמו. הטיפול יעניק לחות לעור מבפנים כלפי חוץ והקמטים ימולאו ויטושטשו אך ורק באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף.

 

זאת אומרת שטיפול האנטיאייג'ינג מהווה אלטרנטיבה לניתוחים, מילואים והזרקות חומרים שונים. לכן הוא יכול להתאים לאנשים שבריאותם חשובה להם ולא יהיו מוכנים לשום התערבות אגרסיבית ללא סיבה רפואית רצינית.

Photo by Antonika Chanel on Unsplash

 

צור קשר

 • השאירו פרטיכם ונחזור אליכם!
 • שם מלא(*)
  Please type your full name.
 • אי מייל(*)
  Invalid email address.
 • טלפון
  Invalid Input
 • הערות
  Invalid Input