רפואה סינית ומשלימה רפואה סינית לכאבי גב
רפואה סינית לכאבי גב

 

כאבי גב זאת אחת הבעיות הנפוצות ביותר הגורמת לסבל רב, הפסד שעות עבודה ואיכות חיים ירודה. כל אחד מאיתנו הרגיש אותם לפחות פעם במהלך חייו. קיימות סיבות רבות לכאבי גב כמו טראומות, בעיות שונות במבנה אנאטומי, מתח והתכווצויות שרירים הן מסטרס הן מיציבה, ישיבה לא נכונה או משינה על מזרן לא טוב.

 

רפואה סינית יכולה לעזור בריפוי כאבי גב על ידי טיפולים שונים. המטפל יחליט על סוג הטיפול המתאים ביותר לאחר בדיקת המטופל ואבחנה.

 

יש בידיו כלים שונים לכך כמו עיסוים בעזרת כוסות רוח, גואה שה, מקלות במבוק חמות, מחטים (דיקור סיני), צמחי מרפא ועוד. אפשר לשלב כמה מהטכניקות בטיפול. המטפל יכול להמליץ על תנוחות מסוימות ותרגילים שיעזרו למטופל ללמוד להרפות את השרירים וגם לחזק אותם, דבר שיעזור למטופל בתפקוד היומיומי שלו וימנע החמרת מצבו בעתיד.

 

יש להדגיש שבמקרים של טראומה או בעיות מבנה אנאטומי רפואה סינית בהחלט יכולה לתרום להורדת רמת הכאב ולשיפור איכות החיים אפילו שהיא לא מסוגלת למנוע את סיבת הכאב.

 

עוד כמה מילים על גב "שנתפס" - כשזה קורה, מומלץ להגיע לטיפול כמה שיותר מהר - תוך יום או יומיים. אז זה יחסוך הרבה סבל למטופל וסביר להניח שלא תידרש סידרת טיפולים אלא רק טיפול אחד או כמה טיפולים בודדים.

 

משך הטיפולים יהיה שונה בהתאם לסוג הבעיה והזמן שהבעיה קיימת. הסינים אומרים: שנת מחלה = חודש טיפול.

 

 

צור קשר

 • השאירו פרטיכם ונחזור אליכם!
 • שם מלא(*)
  Please type your full name.
 • אי מייל(*)
  Invalid email address.
 • טלפון
  Invalid Input
 • הערות
  Invalid Input